УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:45, 18 лютого 2019
Влітку минулого року розпочався процес створення медичного центру для учасників антитерористичної операції на базі Яблунівського обласного комунального санаторію, який протягом двадцяти останніх рокі..
10:15, 16 лютого 2019
15 лютого, начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук та інші організатори охорони здоров’я області, головні лікарі центрі..
12:20, 14 лютого 2019
З цієї нагоди на Тернопільщину, 13 лютого завітали представники франко-українських благодійних асоціацій «Венде-Україна» та «Веселі Черевички» із Франції.
всі новини

Важлива інформація для аптечних закладів

Нагадуємо, що однією з умов участі аптечного закладу у програмі "Доступні ліки" є реєстрація в електронній системі охорони здоров'я eHealth. Саме в цій системі в подальшому буде відбуватися укладення договору про реімбурсацію та відпуск ліків за електронними рецептами.
Інтерфейси для роботи з eHealth пропонують медичні та аптечні інформаційні системи (МІС, АІС).
Перелік МІС та АІС, а також інформація про поточний стан розробки функціоналу для участі в урядовій програмі реімбурсації в кожній із систем постійно оновлюються.
Стежити за оновленням можна на сайті Національної служби здоров’я України - http://nszu.gov.ua/…/reimbursaciya-20-de-znajti-perelik-apt….
Якщо ви є розробником МІС чи АІС або аптечним закладом, що планує використовувати власну розробку, - просимо заповнити форму за посиланням - https://goo.gl/JnPcYr. Якщо ви її вже заповнювали і з того часу статус розробки змінився, будь ласка, оновіть свої дані. За умови, що ви дали згоду на оприлюднення внесених у форму даних, оновлення з’явиться у таблиці на сайті НСЗУ протягом доби.

Читайте також