УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:54, 14 серпня 2019
Сьогодні, 14 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального неко..
всі новини

Лікарі Тернопільщини співпрацюватимуть із приватною клінікою Стамбула

Можливості співпраці та обміну досвідом між лікарями обговорили, 11 лютого, очільники закладів охорони здоров’я Тернопільщини, керівництво області та засновники турецької клініки «Газіосманпаша» університету «Йени Юзил».

У вищевказаному медичному закладі працюють досвідчені турецькі лікарі з трансплантації органів, які здійснюють пересадку печінки, пересадку нирок і підшлункової залози, трансплантацію кісткового мозку у дітей, трансплантацію кісткового мозку у дорослих та трансплантацію рогівки. Онкологічний центр з досвідченою командою, оснащений апаратом променевої терапії ElectaVersaHD, який є лише в кількох закладах по всьому світу, завжди поряд зі своїми пацієнтами під час лікування раку. Центр серцево-судинної хірургії для дітей і дорослих, центр діагностики генетичних захворювань, центр екстракорпорального запліднення з повністю оснащеними блоками інтенсивної терапії, з передовими в світі медичними технологіями горді і щасливі з того, що на сьогоднішній день надали медичну допомогу приблизно 4 млн. пацієнтам і провели більше 60 000 операцій.

Під час зустрічі розглядали перспективи співпраці клініки «Газіосманпаша» з Тернопільською університетською лікарнею, обласною дитячою клінічною лікарнею та обласним клінічним онкологічним диспансером.

«Галузь охорони здоров’я є для нас пріоритетною.Тому медична реформа є одним із важливих та соціально значущих напрямків модернізаційної стратегії, що ініційована Урядом.Держава та керівництво області приділяє максимальну увагу галузі охорони здоров’я, оскільки забезпечення населення кваліфікованою медичною допомогою та якісними лікарськими препаратами залишається незмінним пріоритетом у нашій роботі.

Медична реформа передбачає кардинальні якісні зміни всіх функцій системи охорони здоров’я – управління нею, забезпечення її відповідними ресурсами, фінансування та надання послуг.

У рамках цих реформ наша зустріч є актуальною, тому сподіваємось на співпрацю в частині надання медичної допомоги, покращення матеріально-технічної бази, підготовці молодих спеціалістів та обміну досвідом із медичними працівниками, у тому числі і в застосуванні європейських протоколів лікування», - зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук.


Читайте також