УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
13:04, 18 лютого 2019
У ході робочого візиту в Заліщики голова обласної ради Віктор Овчарук проінспектував сучасний стан функціонування місцевого дитячого санаторію та оглянув територію, яку відведено для будівництва плав..
10:45, 18 лютого 2019
Влітку минулого року розпочався процес створення медичного центру для учасників антитерористичної операції на базі Яблунівського обласного комунального санаторію, який протягом двадцяти останніх рокі..
10:15, 16 лютого 2019
15 лютого, начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук та інші організатори охорони здоров’я області, головні лікарі центрі..
всі новини

Тернопільська делегація перебувала у Харкові

В рамках проекту «Розробка та впровадження регіонального плану стосовно збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів для дітей) в Тернопільській області», Тернопільська делегація, під головуванням заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяни Скарлош перебувала у місті Харків.

Під час робочого візиту наші спеціалісти оглянули КНП ХОР «Обласний спеціалізований будинок дитини «Гіпократ» та БФ «Інститут раннього втручання».
Наприкінці візиту, учасники обговорили результати візиту та подальші кроки у реформуванні інтернатних закладів для дітей.
Учасники Тернопільської делегації:
1. Скарлош Тетяна Ярославівна – заступник начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації;
2. Кубей Інга Володимирівна – головний лікар Тернопільського обласного будинку дитини;
3. Семків Лариса Борисівна – лікар-педіатр Тернопільського обласного будинку дитини;
4. Свірська Наталія Миколаївна – завідуюча центру ранньої медичної реабілітації в Тернопільській обласній поліклініці;
5. Паламарчук Андрій Васильович – головний лікар хоспісу.


Читайте також