УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:28, 22 березня 2018
Нарада щодо виконання завдань з реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості відбулася під головуванням Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонал..
09:05, 22 березня 2018
Пологи та спостереження за вагітністю будуть безоплатними для пацієнта після запровадження реформи. Держава покриє на 100% вартість цих послуг.
13:38, 21 березня 2018
«Покласти край туберкульозу» - під таким гаслом відбувся круглий стіл для представників ЗМІ та зацікавлених осіб, приурочений Всесвітньому та Всеукраїнському дню боротьби з туберкульозом.
всі новини

Відбулася Всеукраїнська науково - практична конференція « Медико - соціальні проблеми дитячого віку »

Близько150 медиків підвищували свій  фаховий рівень, а саме лікарі педіатри, неонатологи, лікарі загальної практики –сімейної медицини із Тернопільської області. Конференція відбулася 26 жовтня 2017 року  в актовому залі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського, що знаходиться  адресою м. Тернопіль, майдан  Волі, 1. Захід відбувся за підтримки МОЗ України, управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації , управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради.
З привітальним словом конференцію відкрила  заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Чайковська Лідія Зіновіївна. У своєму вітальному слові Лідія Зіновіївна зауважила, що здоров’я нації залежить від здоров’я  дітей та молодого покоління. Незважаючи на складну  ситуацію в Україні та економічну кризу науковці  Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського професори педіатричних кафедр Сміян І.С, Павлишин Г.А., Боярчук О.Р. ніколи не відмовляють практичним лікарям у консультаціях і допомагають втілювати завдання МОЗ у практичній медицині.
 
Прес - служба УОЗ ТОДА
 

Читайте також