УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
11:05, 25 березня 2019
З 1 квітня МОЗ не фінансуватиме пацієнтів за "червоним" списком - про це та про подальше реформування медицини і як це вплине на пацієнтів розповів начальник управління охорони здоров’я Тернопільської..
08:00, 24 березня 2019
Щороку 24 березня відзначаємо Всесвітній день боротьби з туберкульозом, покликаний підвищити обізнаність громадськості про згубні наслідки туберкульозу для здоров'я, суспільства і економіки та ак..
14:33, 22 березня 2019
заступник начальника управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Тетяна Скарлош та спеціаліст управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної ад..
всі новини

Аптека – активний учасник навчального і наукового процесу

Аптека – активний учасник навчального і наукового процесу
 
https://tovtao.te.ua/
 
Переконані у Тернопільському обласному виробничо-торговому аптечному об’єднанні, тут наголошують:
Наша діяльність як класичної аптечної установи є навчальною базою для студентів та інтернів вищих фармацевтичних навчальних закладів різних рівнів акредитації стаціонарної і заочної форми навчання.
Тернопільське ОВТ аптечне об’єднання відвідали студенти приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж» із завідувачем відділення фармації Галиною Квасницькою.
Співпраця з навчальними закладами та розширення практичних знань студентів дозволяє поглибити теоретичні знання, закріпити практичні навички, прискорити професійну адаптацію майбутніх спеціалістів.
Студенти побували в одному із структурних підрозділів аптечного об’єднання, аптеку №168 за адресою вул. Бродівська, 5. На сьогодні у аптеці відпускаються рецептурні та безрецептурні лікарські засоби, спеціалісти надають консультації про особливості застосування тих чи інших препаратів, до того ж ця аптека працює по всіх соціальних програмах забезпечення лікарськими засобами.
Наталія Василівна Марків, генеральний директор Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання, провела із студентами лекцію. Лекція-візуалізація включала короткий екскурс в історію створення та розширення діяльності Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання, актуальні питання інновацій у фармацевтичному законодавстві, а саме:
Наказ МОЗ України від 04.10.2018 року №1819 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 19.07.2005 року №360″;
Правила виписування та відпуску лікарських засобів за електронним рецептом;
Політика щодо реімбурсації ліків.

Читайте також