УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
12:22, 24 травня 2019
Всеукраїнський тиждень планування сімї та збереження репродуктивного здоров’я
14:44, 23 травня 2019
Уже до кінця року оновлені диспетчерські повинні сформувати єдину електронну систему. І так само до кінця року будуть перші результати пілотних проектів у Донецькій, Вінницькій, Одеській, Полтавській,..
07:24, 23 травня 2019
Команда управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації взяла участь у вшануванні пам’яті великого Кобзаря, в день 158 річниці з дня перепоховання поета.
всі новини

Відзначення професійного свята - «Всесвітнього Дня медичної сестри» та 10-річчя з дня заснування Асоціації медичних сестер

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Святу вже більше ста років, але офіційно воно було засновано тільки в 1971 році.

Ця добра традиція знайшла своє нове життя і в Україні. За ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Асоціації медичних сестер, починаючи з 1997 року, в Україні 12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри.

Саме тому, 13 травня, за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради, управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної громадської організації «Асоціація медичних сестер» у конференц-залі Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні, з нагоди відзначення професійного свята - «Всесвітнього Дня медичної сестри» та 10-річчя з дня заснування Асоціації медичних сестер Тернопільської області відбулася обласна урочиста конференція та нагородження заступників головних лікарів із медсестринства, головних медичних сестер та сестер медичних лікувально-профілактичних закладів області.

Із вітальних слів розпочали урочисте засідання голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна та голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

Також, до привітань приєднався начальник управління охорони здорв’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук.
 
“Шановні медичні сестри та брати, дорогі колеги! Прийміть теплі та сердечні вітання з нагоди професійного свята – Всесвітнього Дня медичної сестри та та 10-річчю з дня заснування Асоціації медичних сестер Тернопільщини! У цей день висловлюю шану, повагу та вдячність усім вам. Тому що ви присвятии своє життя збереженню здоров’я людей та догляду за пацієнтами. Ваша місія важка і благородна. Вона вимагає повної віддачі сил, високого професіоналізму, постійної творчої ініціативи. Своєю турботою, добротою, чуйністю ви вселяєте у людей віру та надію на одужання, упевненість у завтрашньому дні. Дякую вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя! Новий час висуває нові вимоги. Я впевнений, що ви успішно впораєтеся з поставленими завданнями.
Бажаю вам міцного здоров’я, плідної та наполегливої праці. Родинного вам тепла, достатку, любові та сімейного благословення! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас Божою ласкою!” - наголосив очільник медицини області.

Читайте також