УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
21:57, 08 серпня 2020
Показник завантаженості ліжок даних закладів охорони здоров'я першої хвилі за добу по області знизився на 1,8%.
21:50, 08 серпня 2020
Госпіталізовано двадцять семеро осіб, зокрема шістьох дітей та одного медика. Загалом, госпіталізовано 464 осіб, зокрема 46 дітей та 25 медиків.
21:46, 08 серпня 2020
Про це повідомили прес-службу УОЗ в обласному Штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хво..
всі новини

В Тернополі, напередодні Дня медичного працівника, відбулися урочистості

Сотні медиків із всієї області зібралися у Тернопільському обласному драматичному театрі задля відзначення свого професійного свята.

Двадцять п'ять поспіль, із року в рік у третю неділю червня в Україні святкують День медичного працівника.

Зі святкової сцени лунали слова привітань та вшанування від голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни, голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука, начальника управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Богайчука, міського голови Сергія Надала та проректора Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України Степана Запорожана.
Також, очільники вручили медичним працівникам лікувально-профілактичних закладів області подяки, відзнаки та дорогоцінні подарунки.

У свою чергу, Володимир Григорович Богайчук наголосив:

"З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку від усієї команди управління охорони здоров'я, від усіх ваших піцієнтів та від мене особисто, за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Земний уклін Вам! Вірю, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! Божого Вам благословення! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією! "

 

Читайте також