УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
11:00, 06 серпня 2020
6 серпня на 63-му році життя після важкої коронавірусної хвороби пішла з життя головний експерт за напрямом «Дитяча гастроентерологія» управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адм..
10:05, 06 серпня 2020
Загалом, станом на 6 cерпня в області за результатами досліджень методом ПЛР діагноз лабораторно підтверджено у 3175 випадках. А це - у 2906 дорослих та 269 дітей.
09:21, 06 серпня 2020
6 серпня (станом на 9:00) в Україні - 76 808 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
всі новини

Володимир Богайчук та Володимир Юровський беруть участь в заході, організованому МОЗ, Світовим банком та Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва

Захід «Надання інноваційних послуг з охорони здоров’я із використанням технологій» відбувається сьогодні, 9 вересня, в Одесі, за підтримки спільного проекту Міністерства охорони здоров’я, Світового банку та Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва ((ШАРС/ SDC), До слова, Швейцарське бюро співробітництва в Україні представляє Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) та підтримує малі проекти, орієнтовані на діяльність громадських організацій. Запропоновані проекти повинні залучати місцеві ініціативи та враховувати потреби громади на умовах залученості, а також просувати нові ідеї та підходи у відповідних регіонах.

Участь у ньому беруть начальник управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук та генеральний директор (головний лікар) КНП «Тернопільський обласний центр громадського здоровя» Володимир Юровський.

Впродовж заходу будуть презентовані нові можливості та інформаційні інструменти в роботі телемедицини та використання даних у медичних інформаційних системах тощо.

У рамках «Надання інноваційних послуг з охорони здоровя із використанням технологій» йтиме мова про сучасні тенденції на ринку медичних послуг, що пов’язані із новими можливостями, які надає прогрес інформаційних технологій.  

Нагадаємо, що наразі лише п’ять областей отримали рекомендації щодо впровадження телемедицини в сільській місцевості. Рекомендації були розроблені за підтримки Уряду Канади і Світового банку. У п’яти областях, а саме - Харківській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській та Рівненській — у 2019 році розпочато впровадження телемедичних технологій у тестовому режимі.  

До того ж, напередодні було презентувано дорожню карту з впровадження телемедицини в пілотних областях.

Рекомендації щодо організації телемедицини та її використання були розроблені за участі Уряду Канади і Світового банку, з якими був підписаний Меморандум щодо впровадження телемедицини у лютому 2018 року. Світовий банк разом з міжнародними партнерами також підготували технічне завдання для розробки програмного продукту з впровадження телемедицини.


Читайте також