УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
21:57, 08 серпня 2020
Показник завантаженості ліжок даних закладів охорони здоров'я першої хвилі за добу по області знизився на 1,8%.
21:50, 08 серпня 2020
Госпіталізовано двадцять семеро осіб, зокрема шістьох дітей та одного медика. Загалом, госпіталізовано 464 осіб, зокрема 46 дітей та 25 медиків.
21:46, 08 серпня 2020
Про це повідомили прес-службу УОЗ в обласному Штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хво..
всі новини

Теребовлянська центральна райлікарня відзначила 80-літній ювілей (фоторепортаж)

Теребовлянська центральна районна лікарня відзначила 80-літній ювілей з часу створення. З нагоди урочистостей лікарні в Центрі культури і дозвілля (м.Теребовля) відбувся святковий захід за участі керівництва області та району.
Особисто участь брав і начальник управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА.

На початку ювілейного заходу присутні переглянули відеоролик про історію створення районної лікарні, згадали всіх працівників, хто відійшов у вічність.

Опісля слово взяв директор комунального некомерційного підприємства Теребовлянської районної ради «Теребовлянська центральна районна лікарня» Михайло Никеруй. Він зазначив, що до свого 80-річного ювілею очолюваний ним заклад прийшов із вагомими здобутками, якими передусім завдячує самовідданій роботі людей, які тут працювали та працюють зараз.

Зі святом ветеранів, чинний колектив медичного закладу на чолі із директором Михайлом Никеруєм привітали почесні гості: голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук, голова Теребовлянської райдержадміністрації 2015-2019 років Юрій Ништа, заступник голови Теребовлянської районної ради Ольга Трапова, директор Теребовлянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Степан Кундрат, головний лікар Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації Зіновій Ясеник, голова благодійного фонду «Гуманітарна допомога міста Білефельд» Пітер Регер, директор Теребовлянського коледжу культури і мистецтв Микола Виннічик.

Усі без винятку виступаючі вкотре наголошували, що Теребовлянська центральна районна лікарня на даний час є однією з кращих в області щодо сучасного внутрішнього інтер’єру, фасаду, діагностичної бази, оснащення медичною апаратурою, кадрового потенціалу та заслуговує на визнання - лікарні європейського зразка.

До привітань долучилися і ветерани медичного закладу, які одночасно й поділилися спогадами про роки роботи в лікарні. З нагоди славного ювілею ветеранів і чинних працівників нагороджено грамотами та цінними подарунками обласної ради, облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА. Не обійшлося на урочистостях і без подарунків, серед них – медичний відсмоктувач та п’ять пульсоксиметрів, які центральній районній лікарні подарував центр первинної медико-санітарної допомоги. Святкову атмосферу на урочинах створили творчі колективи Теребовлянського коледжу культури і мистецтв.

На завершення всіх запросили приєднатися до спільного фото на згадку.

За інформацією Теребовлянської РДА.


Читайте також