ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:57, 03 серпня 2022
Через військову агресію російської федерації багато українців змушені були змінити місце проживання. Частина – втратили зв’язок з сімейними лікарями через свій від'їзд або від’їзд лікаря.
12:43, 03 серпня 2022
Людям з інвалідністю під час дії воєнного стану не потрібно повторно проходити медико-соціальну експертизу, щоб продовжити довідку про інвалідність.
15:08, 08 липня 2022
В Україні дозволили одночасно вводити вакцини проти COVID-19 та вакцини проти інших інфекційних хвороб дітям від 12 років та дорослим. Це рішення затверджено наказом #МОЗ № 1067 від 20 червня 2022 р. ..
всі новини

З робочою зустріччю в управління охорони здоров’я ОДА прибула завідувач Мобілізаційного сектору МОЗ України Анна Клопенко

Мета її відвідання та перебування на Тернопільщині - перевірка стану справ військовообліку, бронювання військовозобовязаних в області.

Під час робочої наради зі заступником начальника управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Лідією Чайковською, завідувач Мобілізаційного сектору мала  розмову з головним спеціалістом з питань персоналу відділу організаційного забезпечення та управління персоналом УОЗ Тернопільської ОДА Олександрою Горбуновою та головним спеціалістом відділу з питань фармації та режимно-секретної роботи УОЗ Тернопільської ОДА Оксаною Тімофеєнковою, начальником військовомобілізаційного відділу ТНМУ ім.І.Я.Горбачевського Олегом Гарачем та фахівцем з питань цивільного захисту ТОЛЦ Лілією Ладикою щодо стану організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних працівників та їх бронювання.

Обговорено також деякі питання з організації заходів з питань цивільного захисту та мобпідготовки.

Окрім цього, Анна Клопенко має намір здійснити робочі візити  у визначені заклади охорони здоров'я комунальної та державної форм власності області.

Насамкінець, Лідія Чайковська висловила сподівання, що "запланова чотирьохденна робота такої важливої ділянки як мобілізаційна робота та цивільний захист буде забезпечена спільними зусиллями".

Довідково

Основні правила військового обліку встановлює Порядок № 921, він же містить і низку положень, що стосуються організації військового обліку призовників і військовозобов'язаних на підприємствах, в установах, організаціях. З 14.02.2019 р. військовий облік потрібно вести з урахуванням оновлених вимог. Ідеться про зміни, які внесені до Порядку № 921* постановою КМУ від 06.02.2019 р. № 74.* Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затверджений постановою КМУ від 07.12.2016 р. № 921.

 

 

 


Читайте також