ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
17:46, 27 березня 2023
Запрошуємо на Здорову прогулянку у суботу 1 квітня!
16:37, 23 березня 2023
Відбулась чергова сесія депутатів Тернопільської обласної ради. У ній взяла участь директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко.
15:41, 23 березня 2023
У департаменті охорони здоров’я відбулась нарада з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшко.
всі новини

Підсумовано роботу медицини області за 9 місяців 2019 року на колегії управління охорони здоров’я ТОДА

Колегія управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації за підсумками роботи медицини області за 9 місяців 2019 року відбулася сьогодні, 31 жовтня, в конференц-залі Тернопільської ОДА.

Захід відбувся під головуванням начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Богайчука та голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука та за участі президії колегії: заступника начальника управління - начальника відділу з питань фармації та режимно-секретної роботи управління охорони здоров'я ТОДА Лідії Чайковської, генерального директора (головного лікаря) КНП "Тернопільська університетська лікарня" Тернопільської облради Василя Бліхаря, генерального директора "Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання" Наталії Марків, голови Тернопільської обласної профспілки працівників охорони здоров'я Володимира Кузіва, проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи Тернопільського національного медичного університету імені І. Я.Горбачевського МОЗ України Степана Запорожана, а також головних спеціалістів управління охорони здоров’я, головних експертів різних напрямків, генеральних директорів комунальних некомерційних підприємств та головних лікарів лікувально-профілактичних закладів області, їх заступників з лікувальної роботи.

Відкрив засідання колегії та виступив із вітальним словом начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук.

У вступному слові голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук деталізував ряд питань, що стосувалися теперішнього реформування та трансформації системи охорони здоров'я в області.

Він зазначив, що окрім змін законотворчих та територіальних, мають бути зміни і в усвідомленні, іншими словами "необхідно до кінця усвідомити свою роль власника як і комунального, так і комунального некомерційного підприємства закладу охорони здоров’я. Держава платитиме за послугу і за пацієнта".

У виступі Віктора Овчарука йшлося і про позицію обласної Асоціації органів місцевого самоврядування "Ради Тернопільщини" щодо звернення до центральних органів влади про те, щоб створити на Тернопільщині єдиний медичний округ зі збереженням райлікарень у його підпорядкуванні.

Окрім того, начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук вкотре наголосив, що "є лікарні вторинного рівня, які ще не автономізувалися", іншими словами, не здобули статусу комунальних некомерційних підприємств. А саме це є однією з основних умов, щоб одержувати кошти від Національної служби здоров’я України, яка оплачуватиме надалі всі види медичних послуг, які входять у так званий "гарантований пакет".

Впродовж колегії з ключовими доповідями стосовно підсумків роботи лікувально-профілактичних закладів по виконанню пріоритетних завдань соціально-економічного розвитку за 9 місяців 2019 року виступили: головний спеціаліст - терапевт управління охорони здоров'я ТОДА Лариса Матюк,  головний спеціаліст - педіатр управління охорони здоров'я ТОДА Майя Голяк, головний спеціаліст - акушер-гінеколог управління охорони здоров'я ТОДА Олексій Федченко та головний спеціаліст - хірург управління охорони здоров'я ТОДА Олег Гусак.

Стосовно стану виконання запланованих обсягів профілактики щеплень та забезпеченості вакцинами проти дифтерії та кору в області співдоповіли головний спеціаліст відділу надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров'я ТОДА Марія Сельська та головний спеціаліст - епідеміолог управління охорони здоров'я ТОДА, завідувач відділу епіднагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань ДУ "Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України" Марія Павельєва.

Інформацію стосовно основних тем доповідачів-головних експертів управління охорони здоров'я буде подано в окремих матеріалах.

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119/
кінця усвідомлюють свою роль власника комунального закладу охорони здоров’я.
https://24tv.ua/ukrayina_tag1119/

За результатами проведеної колегії управління охорони здоров’я протокольно були прийняті відповідні рішення.


Читайте також