УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
22:17, 07 липня 2020
Хто може достроково припинити самоізоляцію, де можна зробити аналіз для припинення самоізоляції, як правильно повідомити лабораторію про наміри припинити самоізоляцію та що робити далі, якщо результат..
22:14, 07 липня 2020
Щодо ситуації пов’язаної із захворюванням населення на COVID-19, то впродовж доби, госпіталізовано шестеро осіб. Загалом, госпіталізовано 327, зокрема 29 дітей та 19 медиків.
22:13, 07 липня 2020
Про це повідомили прес-службу в обласному Штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби..
всі новини

Володимир Курпіта,Олександр Скапа, Ксенія Сердюк, Олена Семеренко взяли участь в робочій зустрічі керівного персоналу регіональних Центрів громадського здоров'я

Генеральний директор Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» Володимир Курпіта,завідувачка відділу Ірина Агеєва, фахівець з розвитку регіональних систем громадського здоров'я Олександр Скапа, провідний фахівець відділу управління проектами та міжнародної співпраці Ксенія Сердюк, фахівець з розвитку регіональних систем громадського здоров'я Олена Семеренко та інші взяли участь в робочій зустрічі керівного персоналу регіональних Центрів громадського здоров'я щодо розробки обласних програм з громадського здоров'я в м.Києві.
Окрім того, обговорено ряд інших питань сьогодні, 4 грудня.

Йшлося про формування пакету міжсекторальних рішень органів місцевого самоврядування в сфері громадського здоров'я (медичних, соціальних, інфраструктурних, екологічних та економічних); моніторинг та оцінку регіональних програм, а також оцінку доступу населення до інтервенцій з громадського здоров'я; структуру та пріоритети при формуванні бюджету програм; здійснення експертизи проекту програми, погодження та затвердження програми; включення програми до щорічних програм соціально-економічного розвитку тощо.
Тут беруть участь 61 представник регіональних Центрів громадського здоров'я.
Серед них - генеральний директор (головний лікар) КНП "Тернопільський обласний центр громадського здоров'я" ТОР Володимир Юровський, заввідділом КНП "Тернопільський обласний центр громадського здоров'я" ТОР Наталія Харченко та провідний економіст Світлана Партика.
Така робоча зустріч проходить в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією "Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності по туберкульозу та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення якісної та життєздатної системи охорони здоров'я".
Нагадаємо, що у програмі вчорашнього заходу йшлося про європейський план дій щодо укріплення потенціалу і послуг громадського здоров'я, ключові функції, послуги громадського здоров'я на 2020 рік тощо.

Читайте також