ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

Велику партію засобів індивідуального захисту отримали заклади охорони здоров’я Тернопільської області від представника мережі торговельних центрів

Допомога містить 90 тисяч медичних масок, 2750 комбінезонів біологічного захисту багаторазового використання і 1000 медичних захисних окулярів.

За словами начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимира Богайчука, облдержадміністрація постійно координує взаємодію лікарень та приватного бізнесу для визначення нагальних потреб й надання допомоги.

Благодійники наголосили, що їхня компанія розробила програму захисту медичних працівників, які мають безпосередній контакт з хворими.

«У світлі останніх тривожних подій, коли почастішали захворювання серед медиків, ми провівши  консультації з МОЗ, отримали чіткі рекомендації щодо першочергового забезпечення лікарів саме засобами індивідуального захисту. У межах цієї програми, компанія  доставила в Україну гуманітарний вантаж: 2 млн масок, 70 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів. Засоби захисту передаються в усі обласні центри країни», — зазначив генеральний директор компанії ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

До слова, великий бізнес не вперше допомагає Тернопільщині у боротьбі з коронавірусом, відгукнувшись на ініціативу Президента України Володимира Зеленського.

«Хочу подякувати великому бізнесу за допомогу нашим медичним працівникам, які сьогодні перебувають на передовій  боротьби з коронавірусом. Важливо, що саме у період пандемії сьогодні ми отримали доволі велику партію сертифікованих медичних засобів індивідуального захисту. Вони будуть скеровані у заклади охорони здоров’я області, у яких лікуються хворі на COVID-19», — зазначив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук.

За інформацією Тернопільської ОДА


Читайте також