ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

У ВРУ розглядатимуть проекти «Про внесення змін в Державний бюджет на 2020 рік», «Про систему громадського здоров’я», «Про самоврядування медичних професій»

До порядку денного пленарного тижня Верховної Ради включено ряд законопроектів Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, які потребують негайного прийняття Парламентом.

Більшість цих ініціатив спрямовані на протидію поширення коронавірусної інфекції. Про це заявив член Комітету, голова підкомітету з питань охорони здоров’я народний депутат Максим Перебийніс на засіданні Погоджувальної Ради.

Зокрема, мова йде про такі законопроекти:

  • №3040а «Про внесення змін в Державний бюджет на 2020 рік» - цей законопроект дозволить розблокувати кредитне фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку та направити відповідний ресурс на закупівлю лабораторного обладнання, витратних матеріалів, тест-систем для лабцентрів з метою підтримки заходів боротьби з COVID-19.
  • №3890, яким встановлюються штрафи для юридичних осіб за допуск громадян в магазини, транспорт та інші громадські приміщення без захисних масок.
  • №4142 «Про систему громадського здоров’я. Це системне рішення, яке передбачає побудову єдиної вертикалі громадського здоров'я від національного до місцевого рівня, яка зокрема, повинна швидко реагувати на настання надзвичайних подій у системі громадського здоров'я, включно з відповідями на спалахи захворювань, епідемії та аварії різного походження.
  • №2445д «Про самоврядування медичних професій». Цей проект повноцінно запускає механізм самоврядування у медичні сфері, визначає основні засади та принципи професійного самоврядування медичних професій, систему та повноваження органів професійного самоврядування.

 

Читайте також