ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Комісія з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства облрада: затвердження фінансових планів на 2021 рік обласних медустанов, фінансової звітності, план роботи постійної комісії

Участь в засіданні взяла начальниця управління охорони здоров'я ТОДА Ольга Ярмоленко.

Розпочали з розгляду звіту щодо використання коштів обласного бюджету за IV квартал 2020 року.

Окрім того, розглянули лист голови Золотопотіцької селищної ради «Про відновлення інфекційного відділення Золотопотіцької лікарні та реконструкцію спортивних майданчиків на території Золотопотіцької територіальної громади» та лист комунального некомерційного підприємства «Тернопільська університетська лікарня» Тернопільської обласної ради щодо погодження придбання автомобіля, лист комунального некомерційного підприємства «Заліщицький обласний госпіталь інвалідів війни та реабілітованих» Тернопільської обласної ради про затвердження уточненого фінансового плану на 2020 рік.

Йшла мова і про затвердження фінансових планів на 2021 рік комунальних некомерційних підприємств - «Заліщицький обласний госпіталь інвалідів війни та реабілітованих» Тернопільської обласної ради, «Тернопільський обласний центр служби крові» Тернопільської обласної ради та «Теребовлянська обласна станція переливання крові» Тернопільської обласної ради тощо.

Розглядали лист КНП «Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» Тернопільської обласної ради щодо того, аби дозволити передачу апаратів штучної вентиляції легень Заліщицькому обласному госпіталю інвалідів війни та реабілітованих, листа Збаразької обласної комунальної центральної районної аптеки №26 від 03 лютого 2021 року №3 про фінансову звітність, лист Тернопільської обласної наукової медичної бібліотеки, лист Збаразької обласної комунальної центральної районної аптеки про фінансову звітність, а також план роботи постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства, головою якої є Володимир Семерез.


Читайте також