ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Зробити щеплення від COVID-19 у Центрі вакцинації у ТЦ “Епіцентр” можуть усі охочі тернополяни

 
 
Натомість отримати щеплення вакциною Pfizer-BioNTech можна в торговому центрі «ЕПІЦЕНТР», що на вулиці Поліська, 7.
Графік роботи центру вакцинації: із 9-ї до 16-ї години щодня.
Офіційно центр вакцинації розпочав роботу 1-го вересня, розповідає директорка Департамену охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.
“Центр вакцинації працює з 1-го вересня офіційно, 31-го серпня у нас був тестовий формат роботи. У перший день провакцинували 36 осіб, зараз працюють мобільні бригади, які роблять щеплення вакциною Pfizer-BioNTech. Ми розглядаємо на майбутнє можливість наявності в «Епіцентр» також інших вакцин. У даному центрі вакцинації можна робити щеплення кожного дня більш як 300 людям”, — каже Ольга Ярмоленко.
Очільниця департаменту додала, що у майбутньому роботу центру вакцинації можуть продовжити до 19-ї години:
“Хочемо довести до відома жителів нашої області, що тут є можливість провакцинуватися для усіх бажаючих. Центр вакцинації працює із 9-ї до 16-ї години, але за необхідності ми можемо продовжити роботу центру, як зробили у ТРЦ ”Подоляни”, де працює Центр вакцинації до 19-ї години.”
Станом на сьогодні в області працює 15 центрів та 56 пунктів вакцинації населення.

Читайте також