ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

Колегія департаменту охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації відбулася у четвер, 2-го грудня

Колегія департаменту охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації за підсумками роботи медицини області за 9 місяців 2021 року відбулася 2-го грудня, у Тернопільській ОДА.
Захід відбувся під головуванням директора департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольги Ярмоленко, голови ТОДА Володимира Труша, заступника голови ТОДА Ігора Гайдука та за участі президії колегії, а також головних спеціалістів департаменту охорони здоров’я, головних експертів різних напрямків, генеральних директорів комунальних некомерційних підприємств та головних лікарів лікувально-профілактичних закладів області, їх заступників з лікувальної роботи. Усього в заході взяло участь 129 людей.
Відкрила засідання колегії та виступила із вітальним словом директор департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко. Очільниця вкотре наголосила, що працівники медичної сфери продовжують боротися із пандемією, ризикуючи своїм життям, фізичним і психічним здоров'ям. COVID-19 – це справжній іспит для системи охорони здоров’я області, і щоб успішно його скласти, за всебічним сприянням керівництва області вдалося поповнити матеріально-технічну базу і убезпечити медичних працівників засобами індивідуального захисту.
Голова ТОДА Володимир Труш під час свого виступу деталізував ряд питань, що стосувалися теперішнього стану системи охорони здоров'я в області. Зокрема, йшлося про будівництво стаціонарних кисневих станцій. Їх централізовано закупить МОЗ для лікарень, які надають допомогу хворим з COVID-19. Серед них - Кременецька, Заліщицька, Тернопільська лікарня швидкої допомоги та інші. Це допоможе закладам акумулювати резерв рідкого кисню, забезпечити його безперебійне постачання та звільнитися від зовнішніх факторів.
Впродовж колегії з ключовими доповідями стосовно підсумків роботи лікувально-профілактичних закладів по виконанню пріоритетних завдань соціально-економічного розвитку за 9 місяців 2021 року виступила заступник директора департаменту – начальник управління надання медичної допомоги населенню, розвитку охорони здоров’я та правового забезпечення департаменту охорони здоров`я ТОДА Тетяна Скарлош.
Стосовно організації заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 доповіла головний спеціаліст відділу надання медичної допомоги населенню та розвитку охорони здоров’я управління надання медичної допомоги населенню, розвитку охорони здоров’я та правового забезпечення департаменту охорони здоров’я ТОДА Лариса Матюк.
Про проведенні заходи з метою виконання планових показників вакцинальної кампанії від гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 доповіла експерт департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації за напрямом „Імунопрофілактика та епіднагляд вакцинокерованих інфекцій”, регіональний координатор з питань вакцинації від COVID-19 Марія Павельєва.
За результатами проведеної колегії управління охорони здоров’я протокольно були прийняті відповідні рішення.
 
 
 

Читайте також