УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
15:20, 18 вересня 2020
Згідно з стандартами надання медичної допомоги оновленого національного протоколу надання медичної допомоги при COVID-19, особа, яка перебувала 14 днів на самоізоляції та немає жодного симптому COVID-..
14:01, 18 вересня 2020
Протокол розроблено фахівцями Міністерства та найкваліфікованішими спеціалістами в галузі охорони здоров’я. Загалом до протоколу повністю включено підходи щодо медикаментозної терапії та кисневої підт..
всі новини

До уваги журналістів ЗМІ !

До уваги журналістів ЗМІ !

  2 серпня 2018 року о 11: 00  відбудеться прес – конференція УОЗ із засобами масової інформації.

 Тема: Всеукраїнський тиждень підтримки грудного вигодовування «Годування грудьми – основа життя».

Захід буде проведений за адресою  м. Тернопіль вул. Замкова ,10 ,(КЗТОР «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» у виписній кімнаті – 1 поверх.

Тема тижня грудного вигодовування говорить про те, що грудне вигодовування – є ключовим елементом, який заставляє нас задуматись про те, якою цінністю є наше благополуччя на самому початку життя, як поважати один одного і турбуватися про світ, в якому ми живемо. Рух за грудне вигодовування дозволяє об’єднати цілий ряд проблем розвитку протягом наступних 15 років (до 2030 року) для досягнення максимального ефекту. В програмі прес конференції виступи головного експерта акушер – гінеколога управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Федченко Олексій Олексійовича, Якимчук Валентини Дмитрівни – . заступника головного лікаря КЗТОР «ТОПКЦ «Мати і дитина». Про переваги грудного вигодовування для немовлят доповість Васьковець Світлана Захарівна – завідуюча відділенням новонароджених, які перебувають спільно з матерями КЗТОР «ТОПКЦ «Мати і дитина, грудне вигодовування як фактор збереження здоров’я матерів –  тема доповіді Тєпцової Ірини Серафимівни – завідуючої відділенням спільного перебування матері та дитини КЗТОР «ТОПКЦ «Мати і дитина». Про роботу школи материнства по пропаганді грудного вигодовування доповість Тимчак Алла Михайлівна – психолог КЗТОР «ТОПКЦ «Мати і дитина», Про грудне вигодовування як метод післяпологової контрацепції повідомить Кашуба Павло Володимирович – завідуючий консультативною жіночою консультацією з центром планування  сімї КЗТОР « ТОПКЦ « Мати і дитина».

 


Читайте також