УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
21:57, 08 серпня 2020
Показник завантаженості ліжок даних закладів охорони здоров'я першої хвилі за добу по області знизився на 1,8%.
21:50, 08 серпня 2020
Госпіталізовано двадцять семеро осіб, зокрема шістьох дітей та одного медика. Загалом, госпіталізовано 464 осіб, зокрема 46 дітей та 25 медиків.
21:46, 08 серпня 2020
Про це повідомили прес-службу УОЗ в обласному Штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хво..
всі новини

Відбулися урочистості з нагоди 60-ти річчя Тернопільської комунальної клінічної психоневрологічної лікарні

У Тернопільському обласному драматичному театрі, 19 жовтня, відбулися урочистості з нагоди 60-ти річчя Тернопільської комунальної клінічної психоневрологічної лікарні. 
"Нині Тернопільська комунальна клінічна психоневрологічна лікарні є зразком клініки європейського рівня, як за умовами перебування, так і за новітніми технологіями лікування. І це все завдяки колективу і головному лікарю Володимиру Шкроботу, який, власне, є генератором позитивних змін у лікарні. Адже саме він, як справжній господар, який піклується про свій заклад, приходить до нас в управління з ідеями розвитку та покращення якості медичних послуг, і ми спільно з нашими командами, продумуємо кожен пункт плану, задля їх втілення у життя. Тому, я завжди вас ставлю у приклад головним лікарям і колективам лікувально-профілактичних закладів нашої області. Адже саме ви наглядно демонструєте, як повинен працювати конкурентноспроможний медичний заклад під час реформування галузі охорони здоров'я. А сьогодні, я від усього колективу управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації, від усіх пацієнтів та жителів не тільки нашої області дякую Володимиру Шкроботу та всім медичним працівникам Тернопільської комунальної клінічної психоневрологічної лікарні за вашу важку, але дуже потрібну роботу. Ви, як справжні чарівники, відновлюєте душевну рівновагу, налаштоваєте на позитив, вселяєте впевненість у собі, даруєте позитивні емоції іншим людям. Нехай, незважаючи на всі перешкоди, які трапляються у житті, ваша енергія ніколи не вичерпується, а внутрішній Світ, ваш і вашої лікарні, завжди буде гармонійний. Усі ми щоро вітаємо вас із 60-ти річчям! Процвітання, любові, щастя вам і вашим рідним, Божого благословення! " - наголосив начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук, під час вітального слова.


Читайте також