УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
21:57, 08 серпня 2020
Показник завантаженості ліжок даних закладів охорони здоров'я першої хвилі за добу по області знизився на 1,8%.
21:50, 08 серпня 2020
Госпіталізовано двадцять семеро осіб, зокрема шістьох дітей та одного медика. Загалом, госпіталізовано 464 осіб, зокрема 46 дітей та 25 медиків.
21:46, 08 серпня 2020
Про це повідомили прес-службу УОЗ в обласному Штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хво..
всі новини

90-річчя третього предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату Філарету

23 січня, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна та начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук взяли участь в службі Божій, яка відбулася у Володимирському соборі та в святкуванні з нагоди 90-річчя третього предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату Філарету (в миру Михайло Денисенко).

Начальник управління охорони здоров'я Володимир Григорович Богайчук, мав велику честь особисто привітати Патріарха Філарета:
"Ваша Святосте! Від свого імені та від усієї команди управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації, медичної спільноти Тернопільщини прийміть в цей день найщиріші побажання здоров’я, кріпості сил і всесильної допомоги Божої у Ваших невтомних трудах.
Все Ваше життя сповнене стійкості духу і вірності Церкві та Україні. Ваша невгасима віра в торжество християнства і багатогранна невтомна діяльність в ім`я Господа та Української Церкви вселяють надію в серця багатьох українців.
Ваша Святосте, щиро бажаємо Вам довгих років життя, сил і наснаги у великій пастирській праці на благо Української Православної Церкви та рідної України."

Варто зазначити, що після здобуття Україною незалежності Патріарх Філарет боровся за відновлення української церковної самостійності та за надання автокефалії православній церкві в Україні. До отримання Томосу Філарет очолював Українську православну церкву Київського патріархату. Нині він - почесний патріарх Православної церкви України. 
Напередодні ювілею президент України Петро Порошенко присвоїв йому звання Героя України за видатну історичну роль у становленні церкви.

 

Читайте також