УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
15:20, 18 вересня 2020
Згідно з стандартами надання медичної допомоги оновленого національного протоколу надання медичної допомоги при COVID-19, особа, яка перебувала 14 днів на самоізоляції та немає жодного симптому COVID-..
14:01, 18 вересня 2020
Протокол розроблено фахівцями Міністерства та найкваліфікованішими спеціалістами в галузі охорони здоров’я. Загалом до протоколу повністю включено підходи щодо медикаментозної терапії та кисневої підт..
всі новини

Стажування в управлінні охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації

28 лютого, начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук ознайомив студентів вищих навчальних закладах Тернопільщини із діяльністю управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації. Нагадаємо, 1 листопада 2018 року, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна підписав розпорядження про стажування молоді в обласній адміністрації. Стажування триватиме три місяці й проходитиме у кількох управліннях. Зокрема, міжнародного співробітництва та фандрайзингу, охорони здоров’я, освіти й науки, сім’ї та молоді, а також в департаменті економічного розвитку і торгівлі, відділах туризму й взаємодії зі ЗМІ. Загальні вимоги до конкурсантів: -громадянство України; -вік 19-25 років; -знання іноземної мови; -вільне володіння програмним забезпеченням Office Microsoft; -орієнтування в суспільно-політичному житті держави. Учасники з відповідним рівнем освіти, пройшовши стажування успішно, отримають працевлаштування у Тернопільській обласній державній адміністрації. Програма передбачає: 1) Ознайомлення учасників з управліннями, де проводитиметься стажування. 2) Дискусійні зустрічі з керівниками управлінь 3) Зустріч з керівництвом Тернопільської обласної державної адміністрації 4) Семінари з успішними діячами, підприємцями, науковцями по профільних питаннях управлінь 5) Стажування в управлінні. 6) Поїздка у Верховну раду України та ряд міністерств.

Читайте також