УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
11:52, 24 листопада 2020
Захисні медичні маски є ефективним засобом профілактики інфекційних захворювань. ВООЗ зазначає, що маски є ефективним засобом лише в поєднанні з регулярною обробкою рук антисептиком, що містить спирт,..
09:21, 24 листопада 2020
Зареєстровано 9 летальних випадків за добу. Управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації висловлює щирі співчуття рідним та близьким.
09:05, 24 листопада 2020
Також за минулу добу: госпіталізовано – 1403 особи, летальних випадків – 188, одужало – 8298 осіб, здійснено тестувань за добу – 6156.
всі новини

Віктор Овчарук: Медична реформа запізнилась на десятиліття, але позитивні результати її впливу важко не оцінити сьогодні

Підсумки діяльності закладів охорони здоров’я за 2018 рік та шляхи покращення розвитку галузі охорони здоров’я у 2019 році обговорили сьогодні працівники медичної сфери та керівництво області під час засідання колегії управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

«Багато років поспіль ми говорили про неправильно побудову системи охорони здоров’я, про те, що галузь перетворилась на біржу з працевлаштування техпрацівників і молодшого сестринського персоналу, про необхідність реанімації застарілої системи. Ініційована керівництвом держави медична реформа, яка сьогодні є одним із важливих та соціально значущих напрямків модернізаційної стратегії, запізнилась на десятиліття, але, на щастя, позитивні результати її впливу важко не оцінити сьогодні.

Ще три роки тому ми навіть мріяти не могли про надсучасне обладнання в обласних медичних закладах, а сьогодні ми відкриваємо модернізований лабораторний комплекс, оперативно-диспетчерську службу центру екстреної медичної допомоги, центр політравми та кардіохірургічний центр, в якому вже провели 68 операцій.

Тішить те, що розвиваються і районні лікарні. На даний час проводиться комплексне оновлення, із залученням іноземних партнерів, матеріально-технічної бази госпітальних округів, зокрема в Кременецькому, Чортківському, Тернопільському госпітальних округах встановлено комп’ютерні томографи та ангіограф.

Вперше проведено стентування в Заліщицькій та Кременецькій центральних районних лікарнях, проведено оперативне втручання із встановлення суглобів (ендопротезування) в Козівській, Чортківській центральних районних лікарнях, в Кременецькій та Шумсьій районних лікарнях проводяться лапороскопічні операції.

Усі ці зміни є підтвердженням того, що ми маємо не лише вболівати за подальшу реалізацію реформ охорони здоров’я, децентралізації та місцевого самоврядування, ми зобов’язані щоденними спільними зусиллями їх впроваджувати», - зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук.


Читайте також