УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:10, 03 липня 2020
Завантаженість ліжок пацієнтами з коронавірусною хворобою в лікарнях першої хвилі становить 16%, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор ..
09:40, 03 липня 2020
Станом на 3 липня в області за результатами досліджень методом ПЛР діагноз лабораторно підтверджено у 1990 випадках. А це - у 1825 дорослих та 165 дітей.
22:09, 02 липня 2020
Такі дані - cтаном на сьогодні, 2 липня, - оприлюднила ДУ "Тернопільський ОЛЦ МОЗ України".
всі новини

«Медична спільнота за здорових та щасливих дітей»

З 21 травня по 7 червня 2019 року,  управлінням охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації спільно із Тернопільською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України ініційований  Благодійний проект «Медична спільнота за здорових та щасливих дітей», який приурочено до Дня медичного працівника. Рахунок для благодійних внесків: одержувач: Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України; р/р 26004055107478 в            ПАТ КБ «Приватбанк»; МФО 338783; ОКПО 02940339; призначення платежу: благодійний проект «Медична спільнота за здорових та щасливих дітей» від (назва закладу). Начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук закликає медичну спільному привернути увагу громадськості до проблем добробуту наших дітей та наголосив, що День медичного працівника це не тільки прийняти участь в урочистих заходах, але прицільно кожному колективу долучитися до Благодійного проекту. “Ми бачимо,  що в Україні, зокрема в Тернопільській області є діти обділені батьківським теплом, яких не пригорне до себе мама та не посадить на коліно тато, вони не мають достатньо людської уваги і турботи, а тих коштів, які виділяє держава, вистачає лише на основні потреби. Діти – це наше сьогодення і наше майбутнє. Заради їхнього щастя, щиросердечних усмішок, ясних очей дорослі роблять все, щоб малюки не засмучувались, не почували себе самотніми – без ласки, турботи та любові. Нам, благополучним людям, які виховуються у родинах, важко навіть уявити собі, що відчуває у своєму серці маленька дитина, від якої відмовились батьки або ж якщо їх позбавляють батьківських прав. У такому випадку, майже самотній, безпорадний маленький янгол залишається наодинці зі своїми проблемами. Благодійний проект є актуальним на сьогоднішній день, оскільки в області є діти від яких відмовляються батьки, або через недбале ставлення до яких держава змушена вилучати їх з біологічних сімей та нині перебувають у Тернопільському обласному спеціалізованому будинку дитини. Учасники Благодійного проекту отримають досвід, а діти, на яких направлений проект, отримають емоційну та моральну підтримку, відчують небайдужість саме нас, медичних працівників, не залишаться один-на-один зі своїми проблемами та відчують, що вони не самотні, є люди, яким вони не байдужі. Щиро надіємось на розуміння, дякуємо Вам за підтримку і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю” - зазначив Володимир Григорович.

Читайте також