ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
10:41, 15 вересня 2021
Протягом року Міністерство охорони здоров`я закуповує за державні кошти ліки, отримувати які українці можуть безоплатно. Лише за минулий тиждень у регіони відправлено ліків загалом на понад 28 млн грн..
10:39, 14 вересня 2021
Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлює нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Постанова набирає чинності через 7 днів з моменту публікації.
16:35, 13 вересня 2021
Стан виконання завдань визначених регіональним планом вакцинальної кампанії в області обговорили сьогодні, 13-го вересня, під час відеонаради за участі Департаменту охорони здоров’я Тернопільської обл..
всі новини

Круглий стіл з міжнародними учасниками “Управління закладами охорони здоров’я: виклики та перспективи” відбувся у Збаразькому замку

Круглий стіл з міжнародними учасниками “Управління закладами охорони здоров’я: виклики та перспективи” відбувся у Збаразькому замку.
Серед учасників заходу були присутні керівники та менеджери закладів охорони здоров’я, посадові особи, що здійснюють функціональну діяльність в сфері управління закладами охорони здоров’я, представники ОТГ, науковці з України та Польщі та інші.
Метою проведення такого заходу організатори назвали можливість обговорення питань щодо управління закладами охорони здоров’я з врахуванням кращих світових практик, а також викликів проведення адміністративної, медичної реформ та вироблення рекомендацій щодо покращення адміністрування діяльності закладів охорони здоров’я тощо.
Головними темами для обговорення під час круглого столу стали проблеми менеджменту закладів охорони здоров’я, управління ресурсним забезпеченням діяльності закладів охорони здоров’я, сучасні підходи до забезпечення конкурентного позиціонування закладів охорони здоров’я на ринку медичних послуг, організація діяльності медустанов в умовах децентралізації.
Серед учасників круглого була і директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ямоленко. Очільниця наголосила, що проведення такого типу заходів дозволять покращити наявні методи управління якістю у сфері надання медичних послуг, а також перейняти досвід зарубіжних підходів до управління закладами охорони здоров’я.
 

Читайте також