ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
16:25, 19 травня 2022
На честь Дня вишиванки, який традиційно в Україні відзначають у третій четвер травня, усі керівники медичних закладів долучилися до онлайн-конференції у вишиваному одязі.
16:14, 19 травня 2022
19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря. У цей день ми віддаємо данину поваги нелегкій праці сімейних лікарів. Висловлюємо усім працівникам сімейної медицини області вдячність за високий професіо..
13:37, 19 травня 2022
Сьогодні важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний, самобутній! Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну! Бачимо, що національна пам'ять надзвичайно ва..
всі новини

Відеонарада за участі Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та керівників закладів охорони здоров’я області первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги області відбулася 17-го січня

Відеонарада за участі Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та керівників закладів охорони здоров’я області первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги області відбулася сьогодні, 17-го січня.
Під час наради проаналізували стан виконання завдань визначених регіональним планом вакцинальної кампанії в області.
Зокрема, під час засідання обговорили результати роботи моніторингової комісії щодо функціонування центрів та пунктів вакцинації в області. Окрім того, під час засідання нагадали про важливість активізації проведення щеплення проти COVID-19 бустерною дозою.
Станом на сьогодні, в області уже провакциновано 702 338 тисяч осіб.
Центри та пункти вакцинації знаходяться поблизу вас. Шукайте перелік на https://list.covid19.gov.ua
 
Окрім того, під час наради директор департаменту Ольга Ярмоленко нагадала про організацію виїздів мобільних бригад медиків у сільські населенні пункти для проведення вакцинації для категорії населення 60+.

Читайте також