ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Врятуйте дитину від небезпеки паралічу — зробіть щеплення!

☝️Поліомієліт — надзвичайно заразне інфекційне захворювання, яке спричиняють поліовіруси, що потрапляють до організму фекально-оральним шляхом, зазвичай через немиті руки та іноді із брудною водою.
Поліовіруси вражають нервову систему людини. Вони можуть викликати невиліковний параліч та призвести до смерті внаслідок ураження дихальних м’язів.
Україна з 2013 року знаходиться в зоні підвищеного ризику спалаху поліомієліту через те, що не всі діти вчасно вакциновані від цієї страшної хвороби.
❗У 2021 році в Україні було зареєстровано спалах поліомієліту в Закарпатській та Рівненській області. Двом дітям паралізувало ноги.
Війна змусила мільйони людей шукати безпечні прихистки, переважно це мами та діти. Великі скупчення людей = надшвидке поширення хвороб.
⚡ Перевірте, чи точно в безпеці ваша дитина, та упевніться, що вона вакцинована від поліомієліту. Усі діти до шести років, які пропустили щеплення від поліомієліту, повинні бути негайно вакциновані.
Врятуйте дитину від небезпеки паралічу — зробіть щеплення!
 

Читайте також