ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
15:33, 09 травня 2023
COVID-19 більше не є надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я міжнародного значення.
17:45, 08 травня 2023
Тернопільська обласна клінічна лікарня отримала гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Фундація Швеція-Україна». Завдяки шведським благодійникам в Україну доставили медичні препарати та обладнан..
15:04, 08 травня 2023
Щорічно 8 травня відзначають Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.
всі новини

Як зробити мамографію безоплатно?

Рання діагностика значно підвищує шанси на одужання та дає можливість врятувати життя. Нині медичні заклади продовжують працювати і проводити планові дослідження, в тому числі і мамографію.
✅Зазвичай мамографію призначають жінкам у віці від 40 років і старше. Обстеження молочних залоз жінок можна пройти в медичних закладах, які уклали договір з Національною службою здоров’я на пакет “Мамографія”.
✅За потреби або за медичними показами жінки у віці до 40 років можуть зробити мамографію в поліклініках, які надають амбулаторну допомогу та мають необхідне обладнання та уклали договір з НСЗУ на пакет “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація в амбулаторних умовах”.
➡ Щоб пройти цю діагностику безоплатно, треба мати направлення від сімейного лікаря чи лікаря з надання спеціалізованої медичної допомоги.
➡ Із направленням від лікаря потрібно прийти в медичний заклад, який надає послуги за пакетом “Мамографія”. Адресу закладу підкаже оператор контакт-центру НСЗУ за номером 16-77 (про його роботу ми писали тут: https://bit.ly/3LFPycn
 
).
Що входить у послугу мамографії:
???? консультація лікаря перед дослідженням для виявлення протипоказань;
???? рентгенографічне дослідження молочних залоз у двох проекціях, додатков проекції, прицільний знімок;
???? аналіз та опис результатів і за необхідності рекомендації щодо наступного дослідження;
???? запис результатів обстеження на цифровий носій.
❗️Попередньо перед візитом в обраний медзаклад для проведення обстеження, радимо зателефонувати і уточнити, чи є там необхідне обладнання і фахівці. Контакти всіх медичних закладів є у відкритому доступі на їхніх вебсайтах чи сторінках місцевої влади.

Читайте також