ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
17:46, 27 березня 2023
Запрошуємо на Здорову прогулянку у суботу 1 квітня!
16:37, 23 березня 2023
Відбулась чергова сесія депутатів Тернопільської обласної ради. У ній взяла участь директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко.
15:41, 23 березня 2023
У департаменті охорони здоров’я відбулась нарада з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшко.
всі новини

Відбулася міжнародна науково-практична конференція ,,Імунопатологія при захворюваннях органів дихання і травлення”

20-21 вересня, відповідно до плану основних організаційних заходів управління охорони здоров’я облдержадміністрації на 2017 рік та з метою підвищення фахового рівня лікарів загальної практики-сімейної медицини, лікарів-терапевтів, гастроентерологів, пульмонологів, педіатрів, фтизіатрів, імунологів, алергологів, у в актовій залі Тернопільського державного медичного університету ім.. І.Я. Горбачевського відбулася міжнародна науково-практична конференція ,,Імунопатологія при захворюваннях органів дихання і травлення” та виїзне засідання Європейського респіраторного товариства (Європейська школа) із залученням професорів-лекторів з Польщі. 
Заступник начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Скарлош Тетяна Ярославівна привітала всіх учасників конференції та від іменні начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Григоровича Богайчука, висловила подяку кожному, хто долучився та побажала продуктивної праці, плідних дискусій і тільки хороших вражень від перебування у Тернополі. 

У міжнародній науково-практичній конференції ,,Імунопатологія при захворюваннях органів дихання і травлення” та виїзному засіданні Європейського респіраторного товариства прийняли участь лікарі загальної практики-сімейної медицини, лікарі-терапевти, гастроентерологи, пульмонологи, педіатри, фтизіатри, імунологи, алергологи з Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської, Хмельницької, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

 

 

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також