ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
16:25, 19 травня 2022
На честь Дня вишиванки, який традиційно в Україні відзначають у третій четвер травня, усі керівники медичних закладів долучилися до онлайн-конференції у вишиваному одязі.
16:14, 19 травня 2022
19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря. У цей день ми віддаємо данину поваги нелегкій праці сімейних лікарів. Висловлюємо усім працівникам сімейної медицини області вдячність за високий професіо..
13:37, 19 травня 2022
Сьогодні важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний, самобутній! Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну! Бачимо, що національна пам'ять надзвичайно ва..
всі новини

Американська делегація перебувала у Тернопільській університетській лікарні

Під час робочого візиту представники благодійних організацій "Радіологи без кордонів" та "Разом для України" ("Radiology without Borders" and "Together for Ukraine") спільно із начальником управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимиром Богайчуком навідалися у Тернопільську університетську лікарню та оглянули, як використовується медичне обладнання, яке благодійники надіслали у минулі роки.

Також, високоповажні гості поспілкуватися із головним лікарем Тернопільської університетської лікарні Василем Бліхарем та обговорили подальшу їхню співпрацю.

В свою чергу, очільник медицини Тернопільщини подякував представникам благодійних організацій за співпрацю та вручив подяку від команди управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації та медичної спільноти радіологу, директору благодійної неприбуткові організації "Radiology without Borders" - Gill Tariq.

Додатково:

ІНОЗЕМНА СТОРОНА ТА СУПРОВОДЖУЮЧІ ОСОБИ :
Gill Tariq - радіологу, директор неприбуткові організації "Радіологи без кордонів" ;
Sandra Anderson - менеджер організації "Глобальна медична освіта" ;
Сергій Ільчишин - представник благодійної організації "Разом для України".


Читайте також