ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

VII науковий симпозіум з міжнародною участю "Імунопатологія при захворюваннях органів дихання і травлення" розпочав свою роботу

Триватиме VII науковий симпозіум з міжнародною участю "Імунопатологія при захворюваннях органів дихання і травлення. Міжнародна пульмонологічна школа" два дні - 8-9 жовтня  у конференцз-залі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського.

Сьогодні відкрито пленарне засідання симпозіуму першого дня даного заходу під головуванням проректора з наукової роботи ТНМУ ім.І.Я.Горбачевського МОЗ України, професора, доктора медичних наук Івана Кліща.

Професор кафедри фтизіатрії і пульмонології Національної медичної академії  післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, доктор медичних наук Сергій Зайков розпочав роботу симпозіуму доповіддю "Бронхообструктивний синдром у клінічній практиці".

Про неалкогольний стеатогепатит та його проблеми, діагностику та терапію розповів завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими ТНМУ ім.І.Я.Горбачевського МОЗ України, професор, доктор медичних наук Ігор Господарський.

Згодом йшлося про інтерстиціальні захворювання легень у дітей, виклики сьогодення у співдоповіді  завідувача кафедри дитячих хвороб, доктора медичних наук Оксани Боярчук та  доцента, кандидата медичних наук Тетяни Косовської.

Плановано озвучити доповіді стосовно алгоритму ступінчастої терапії з використанням парентеральних форм антимікобактеріальних препаратів у хворих на чутливий та мультирезистентний туберкульоз легень; імунокорекції у пацієнтів з рецидивуючою герпетичною інфекцією; сучасних аспектів діагностики і лікування запальних захворювань кишечника; сучасних методів діагностики алергологічних захворювань в Україні; останніх оновлень GINA 2019 та лікування бронхіальної астми в режимі SMART; поєднання бронхіальної астми та ХОЗЛ через призму GINA та GOLD (медичний радник GSK); диференційованого підходу до діагностики та лікування зовнішньо секреторної  недостатності підшлункової залози.

Також сьогодні аналізуватимуть "Problems of migration, role in the spread of social  disease" та "Dobre praktyki w organizacji leszeniu gruzlicy wielolekoopornej w Polsce".

Завтра ж VII науковий симпозіум з міжнародною участю "Імунопатологія при захворюваннях органів дихання і травлення. Міжнародна пульмонологічна школа" продовжить свою роботу.


Читайте також