Інноваційна науково-практична конференція "Точки Дотику в дерматології та алергології" пройшла за участі експертів МОЗ України
Інноваційна науково-практична конференція «Точки Дотику в дерматології та алергології» пройшла за участі експертів МОЗ України в галузі академічної дерматології та алергології 15 жовтня у конференц-залі Podolyany Hall.
Під час події понад 220 учасників побачили нові точки дотику в протоколах, методиках та технологіях дерматологічної регуляції станів шкіри, що дозволяє взаємно збагатити прикладними знаннями як практику висококваліфікованих дерматологів, дерматовенерологів, так і алергологів та лікарів загальної практики - сімейної медицини Тернопільщини.
З вітальним словом від імені керівництва управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА виступила головний спеціаліст відділу надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Марія Сельська. Вона привітала учасників, гостей та організаторів конференції та зазначила, що "даний захід вперше в області зібрав фахівців, відданих своїй медичній справі, представників медичних компаній у такому проектному форматі як "Точка дотику".
- Вважаю, що ця конференція стане вагомим внеском у розвиток дерматовенерологічної служби - продовжила Марія Несторівна - та підвищить якість надання дерматологами, дерматовенерологами, алергологами та сімейними лікарями медичних послуг населенню.
Дана зустріч – унікальна можливість для фахівців з різних міст України та зарубіжжя зібратись разом і обговорити актуальні питання розвитку лабораторної медицини, отримати досвід іноземних спеціалістів.
Експертів МОЗ за фахом "Дерматовенерологія. Дитяча дерматовенерологія" та "Алергологія" привітала і Заслужений лікар України, міський позаштатний спеціаліст-дерматовенеролог, дерматовенеролог вищої категорії КНП “Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер” Оксана Глушок, яка є і Головою Тернопільського осередку Асоціації лікарів дерматовенерологів і косметологів.
Вона підтвердила, що "Точки Дотику є інноваційниою платформою для отримання знань, що базуються на клінічних випадках, міжнародних протоколах та невичерпному досвіду спікерів даного проекту.
- Переконана, що професіоналізм, знання, досвід запрошених спеціалістів, - зазначила Оксана Кирилівна - а також потужний освітній та технологічний потенціал лікарів дерматовенерологічної служби дадуть нові можливості ефективно впроваджувати практики європейського рівня.
Презентовано доповіді "Атопічний дерматит: Що нового в тактиці ведення пацієнтів?" та "Актуальні питання медикаментозної алергії в практиці дерматолога і косметолога"професором, доктором медичних наук, (кафедра шкірних та венеричних хвороб Дніпровської медичної академії), лікарем вищої категорії Тетяною Святенко.
До слова, вона є і Віце-Президентом Української асоціації дерматовенерологів та косметологів України.
Доповіді "Нове керівництво щодо визначення, класифікації, діагностики та лікування кропив'янки. Що нового?", "Алгоритми надання допомоги при гострих алергічних станах: анафілаксія№ та "Застосування молекулярної алергодіагностки у хворих з атопічним дерматитом" представила лікар-алерголог, доктор медичних наук, Заслужений лікар України Інна Гогунська.
Вона є Віце-Президентом Асоціації алергологів України, членом Європейського респіраторного товариства, Європейської асоціації астми та алергії, а також заступником керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів та вуха ДУ "Інститут отоларингології ім.проф.О.С. Коломійченка НАМН України".
Про особливості взаємовідносин лікар-пацієнт на сучасному етапі, чи можна убезпечити себе юридично та як протистояти пацієнтському екстремізму - розповів практикуючий адвокат з більше ніж двадцятирічним досвідом зі спеціалізацією "Медичне і підприємницьке право" Олег Юдін.