ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Проведено акцію на підтримку жінок, хворих на рак молочної залози

Проблема раку молочної залози є провідною серед жінок у сфері охорони здоров’я. Минулоріч цей діагноз було встановлено понад  шістнадцяти тисячам українок. У Тернопільській області ампутовано молочні залози більш ніж семи тисяч жінкам. Для того, щоб таким жінкам було легше пройти соціальну адаптацію, реабілітацію, а також з метою забезпечити соціальний захист та створити умови для скорішого одужання, у Тернополі ще у 2006 році була створена громадська організація "Донна".

Акція на підтримку жінок, що хворіли та хворіють раком молочної залози, пройшла за участі членів Тернопільського обласного відділення громадської організації жінок-інвалідів "Донна", лікарів-методистів КНП "Тернопільського обласного громадського центру здоров’я" ТОР, студентів та небайдужих громадян.

Організувала такий захід, що пройшов 18 жовтня на Театральній площі уже вдев’яте, голова правління Тернопільського обласного відділення громадської організації жінок-інвалідів "Донна" Марія Линда.

Вона розповіла, що "метою діяльності даної організації є сприяння жінкам, які перенесли онкологічну операцію молочної залози, у їх соціальному захисті, реабілітації і створення необхідних умов для одужання в умовах життєдіяльності. Організація допомагає у протезуванні молочноїзалози вже 14 років. За цей період протезовано безоплатно понад 6590 жінок. Лише цьогоріч, станом на 1 жовтня - 420 жінок".

Одразу ж після інформативного спілкування та імпровізованого концерту, учасники акції пройшлися Маршем вздовж площі.

Згодом голова правління "Донна" висловила вдячність усім тим, хто долучився до події.

 

 

 

 


Читайте також