ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
всі новини

Презентовано доповідь Уповноваженого про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні

Регіональний координатор Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області Володимир Шевченко презентував щорічну доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні.

Участь в заході взяла заступник начальника управління - начальник відділу з питань фармації та режимно-секретної роботи управління охорони здоров'я Лідія Чайковська, а також інші представники управлінь, департаментів, структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування та керівники комунальних установ.

Володимир Шевченко ознайомив з ключовими напрямками діяльності Уповноваженого Верховної Ради України та, власне, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області, функцію якого він і виконує.

Окрему увагу він акцентував на дотриманні прав дитини. Упродовж 2018 року було здійснено моніторингові візити до таких закладів інституційного догляду: ЦСПРД, притулків для дітей служб у справах дітей, інтернатних закладів в тому числі, Тернопільської області. Коротко зупинився на питаннях дотримання соціальних та економічних прав громадян в умовах децентралізації, дотримання прав внутрішньо переміщених осіб, реалізацію національного превентивного механізму.

Заступник начальника управління - начальник відділу з питань фармації та режимно-секретної роботи управління охорони здоров'я Лідія Чайковська висловила вдячність регіональному координатору Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області Володимиру Шевченко за ту роботу, яку він  проводить стосовно додержання прав людини  в закладах охорони здоров’я, зокрема, закладах, що надають паліативну допомогу та про стан додержання прав дітей у закладах інституційного догляду. Вона наголосила на важливості вирішення кожного питання, яке актуалізовує Володимир Шевченко під час моніторингових візитів у медичні заклади, і завдякицьому проводиться відповідна робота з усунення недоліків.

Насамкінець, регіональний координатор Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області подякував усім за увагу та висловив сподівання, що в наступній доповіді за 2019 рік, заклади Тернопільщини будуть згадані лише позитивно. 

- Буду сподіватися, що ми спільно працюватимемо і надалі, долучаючись безперешкодно до відповідної роботи - зазначив Володимир Шевченко.

Учасники заходу обмінялися думками, висловили подяки, зауваження та пропозиції щодо подальшої співпраці.

Щорічну доповідь за 2018 рік про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та їх посадовими і службовими особами, які порушували своїми діями (бездіяльністю) права і свободи людини і громадянина можна скачати в форматі презентації нижче або ознайомитись тут.

 Документи

Читайте також