ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
18:10, 01 грудня 2022
З вітальним словом виступили заступник директора Департаменту охорони здоров’я ТОВА - Вадим Кравчук, головний лікар Тернопільської обласної клінічної лікарні - Василь Бліхар та Медичний директор облас..
17:23, 01 грудня 2022
Щорічно, 1 грудня, відзначають день боротьби зі СНІДом та толерантності до ВІЛ-інфікованих. СНІД – тяжке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), який уражає імунну сист..
12:00, 01 грудня 2022
Станом на 1 листопада на диспансерному обліку перебуває 155 722 людей, які живуть з ВІЛ. За 10 місяців року в Україні офіційно зареєстровано 10239 нових випадків ВІЛ-інфекції.
всі новини

Володимир Богайчук взяв участь в урядовому селекторі щодо розбудови соціальної інфраструктури

"Плюс 100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів вже в наступному році - це наша пріоритетна задача з вами на сьогодні" - такими словами розпочав селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій Прем’єр-міністр Олексій Гончарук сьогодні, 8 листопада.

Тернопільщину представляли: голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель, заступник голови Тернопільської ОДА Олег Валов, заступник голови Тернопільської ОДА Ігор Вонс, керівники структурних підрозділів Тернопільської облдержадміністрації. Участь в селекторній нараді взяв і начальник управління охорони здоров'я ТОДА Володимир Богайчук.

Ключовою темою урядового селектору стало обговорення розбудови соціальної інфраструктури України, про яку вчора заявлено Президентом Володимиром Зеленським.

Загалом, йшлося про оперативні напрацювання визначення пооб’єктних планів, орієнтовно по 5 шкіл, садочків та стадіонів на кожну область.

Прем’єр-міністром дано доручення усім головам ОДА, яке обмежено часово тижнем та яке буде в нього особисто на контролі, стосовно визначення переліку шкіл, стадіонів та садочків, де ще триває реконструкція або будівництво.

Окрім того, відповідно до вимог подання даних проектів має бути забезпечена їх візуалізація. Пріоритет надаватиметься пооб’єктним планам абсолютно спроможної обласної територіальної громади, адже в уряді "немає мети створювати ще купу неспроможних громад".

 


Читайте також