ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

ОДА: обговорення моделі оптимальної мережі об’єктів надання публічних сервісів та послуг

Про моделювання мережі надання публічних сервісів та послуг йшлося під час зустрічі, сьогодні, 20 листопада, за участі керівництва облдержадміністрації з народними депутатами України, які представляють в парламенті Тернопільщину. 

На важливості цього питання наголосив голова ОДА Ігор Сопель. Він підкреслив, що створення такої моделі сприятиме забезпеченню жителів громад доступними та якісними послугами і сервісами, сприятиме визначенню першочергових потреб у фінансуванні, в контексті реалізації стратегії регіонального розвитку.

У обговоренні моделі перспективної мережі взяли участь народні депутати Володимир Гевко, Ігор Василів, Іван Калаур, керівники управління освіти і науки, управління охорони здоров’я, управління культури облдержадміністрації.

Про сформовану на сьогодні геоінформаційну карту існуючої мережі публічних послуг доповів начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Харченко.

Директор департаменту фінансів Степан Скибиляк акцентував увагу присутніх на основних фінансових показниках державного та місцевого бюджетів, а також попросив народних депутатів сприяти розв’язанню низки пов’язаних із цим питань, які  потребують якнайшвидшого вирішення.

Підбиваючи підсумки наради голова обласної державної адміністрації дав доручення керівникам структурних підрозділів ОДА сформувати і погодити з профільними міністерствами спроможну мережу надання публічних сервісів та послуг, яка стане добрим інструментом для створення комфортних умов проживання людей в області.

За інформацією Тернопільської ОДА

 


Читайте також