ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Сімейними лікарями та педіатрами КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Чортківської райради проведено захід "Вакцинація рятує життя"

Сімейними лікарями та педіатрами КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Чортківської районої ради Малихіною Н.П., Кульчицькою В.Ф., Феник В.Б., Лесейко З.В., Вівчар М.С; медсестрами Заболотною В.А. та Магдич І.І. за участі головного лікаря Ратушняка Я.П., Грабовецької С.С., Ружніцької Н.М., Курилюк М.С. організовано та проведено захід на тему "Вакцинація рятує життя".

Захід відбувся 20 листопада у м. Чорткові на площі "Героїв майдану" за сприяння та підтримки Чортківських райдержадміністрації, міській та районній радам.

Його метою стало проведення саносвітньої роботи серед населення про важливість щеплень, роз'яснення епідеміологічної ситуації по дифтерії в Україні та важливість вакцинації не лише для дитячого, але й дорослого населення.

Сімейні лікарі та педіатри розповіли чортківчанам та жителям району про такі небезпечні для життя ускладнення від дифтерії, як міокардит, параліч дихальних м'язів, нефрит, а також деталізували питання небезпеки розвитку гіпертоксичних форм цього захворювання у невакцинованих осіб, що дає 95% смертності.

Долучилися до проведення заходу лікарі-епідеміологи Чортківського відділу ДЕУ "ТОЛЦ МОЗ України" Голінатий М.О., та Предик З.М.
 


Читайте також