ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

З робочим візитом у КНП «Тернопільська університетська лікарня» ТОР побував голова Тернопільської облдержадміністрації Ігор Сопель

Спільно з начальником управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимиром Богайчуком та генеральним директором (головним лікарем) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська університетська лікарня» Тернопільської обласної ради Василем Бліхарем ознайомився із умовами надання медичних послуг пацієнтам Тернопільщини.

Оглянувши новий модернізований лабораторний корпус «Тернопільської університетської лікарні» Тернопільської обласної ради, очільник області провів зустріч з персоналом закладу у конференц-залі лабораторного корпусу.

  • Нові лабораторії, нові освітні технології. є тими позитивними змінами, які відбуваються у лікарні – зазначив у своєму вітальному слові голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель. - Знаковим для області є робота даного, конкурентоспроможного закладу, який застосовує новітні технології в наданні третинної медичної допомоги. І радий відмітити, що завдяки кваліфікованим спеціалістам впроваджуються такі новітні технології, методики лікування захворювань, застосовується сучасне медичне обладнання,яке сприяє підвищенню рівня діагностики.

Голова ОДА відмітив позитивні тенденції розвитку медичного закладу, адже саме тут «відкрито кардіологічний центр, в якому проводяться оперативні втручання на відкритому серці, завершено реконструкцію радіологічного корпусу під лабораторний комплекс, відкрито відділення інтервенційної радіології, кардіохірургічну операційну та блок інтенсивної терапії для кардіохірургічних хворих на базі відділення анестезіології та інтенсивної терапії, створено центр політравми».

Під час зустрічі з медиками, як повідомлялось раніше, голова ОДА нагородив Почесними званнями України «Заслужений лікар України» Василя Бліхаря та Сергія Гаріяна.

Також він вручив ключі від трьох автомобілів «Toyota Land Cruiser 150» 2019 року випуску директорам Бережанського, Кременецького та Чортківського центрів ПМСД.

.

Читайте також