УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
11:00, 06 серпня 2020
6 серпня на 63-му році життя після важкої коронавірусної хвороби пішла з життя головний експерт за напрямом «Дитяча гастроентерологія» управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адм..
10:05, 06 серпня 2020
Загалом, станом на 6 cерпня в області за результатами досліджень методом ПЛР діагноз лабораторно підтверджено у 3175 випадках. А це - у 2906 дорослих та 269 дітей.
09:21, 06 серпня 2020
6 серпня (станом на 9:00) в Україні - 76 808 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
всі новини

Медсестри підвищували професійну майстерність під час обласної конференції в КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

13 грудня в конференц-залі КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» відбулось засідання обласної конференції для заступників головних лікарів з медсестринства, головних медичних сестер лікувально-профілактичних закладів Тернопільщини.

Організовані «Асоціацією медичних сестер» Тернопільщини за сприяння управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації медсестринські конференції стали традиційними і сприяють ефективному розвитку та підвищенню професійної майстерності медичних сестер області.

З вітальним словом виступила голова Тернопільської обласної громадської організації «Асоціація медичних сестер» Надія Фарійон, яка актуалізувала важливість безперервного розвитку та самоосвіти медичних сестер для якості надання медичної допомоги в області.

Доповідь «Дифтерія у дітей. Діагностика, клініка та лікування» мала головний обласний позаштатний спеціаліст – дитячий інфекціоніст, завідувач інфекційним відділенням КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»  Ольга Дивоняк.

Про удосконалення проведення профілактичних щеплень в Україні розповіла лікар - дитячий імунолог (згідно наказу МОЗ України №551) Тетяна Черняк.

Директор центру довузівської підготовки, кандидат педагогічних наук, докторант кафедри педагогіки та менеджменту ТНПУ ім. В.Гнатюка Марія Бойко деталізувала питання профілактики та подолання синдрому професійного вигоряння у тематичній доповіді.

Крім того, учасниками конференції обговорено ряд питань, що стосувались роботи медичних сестер.

Захід відбувся у відповідності з планом основних організаційних заходів управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації, обласної громадської організації  «Асоціація медичних сестер» та з метою підвищення рівня знань запрошених заступників головних лікарів з медсестринства, головних медичних сестер м. Тернополя та районних лікарень.

Читайте також