ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:57, 03 серпня 2022
Через військову агресію російської федерації багато українців змушені були змінити місце проживання. Частина – втратили зв’язок з сімейними лікарями через свій від'їзд або від’їзд лікаря.
12:43, 03 серпня 2022
Людям з інвалідністю під час дії воєнного стану не потрібно повторно проходити медико-соціальну експертизу, щоб продовжити довідку про інвалідність.
15:08, 08 липня 2022
В Україні дозволили одночасно вводити вакцини проти COVID-19 та вакцини проти інших інфекційних хвороб дітям від 12 років та дорослим. Це рішення затверджено наказом #МОЗ № 1067 від 20 червня 2022 р. ..
всі новини

У ТОДА відбулася зустріч з представниками Тернопільської обласної ради профспілок

 

Голова облдержадміністрації Ігор Сопель зустрівся з представниками Тернопільської обласної ради профспілок. Управління охорони здоров’я представляв начальник управління Володимир Богайчук.

Він подякував їм за активну діяльність і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів громадян та наголосив, що обласна державна адміністрація готова до співпраці з профспілками та роботодавцями в питаннях економічного і соціального розвитку, збереження та зміцнення трудового потенціалу області, пошуку шляхів вирішення існуючих проблем, підготовки та надання узгоджених рекомендацій і пропозицій центральним органам виконавчої влади, регулювання трудових, економічних, соціальних відносин, ведення соціального діалогу на територіальному рівні.

 

В свою чергу голова обласної ради профспілок Андрій Присяжний, подякував за надану можливість поспілкуватися у такому форматі та висловив сподівання на дальшу конструктивну співпрацю.

Під час зустрічі сторони обговорили широкий спектр питань, що стосувалися виплати заборгованості з заробітної плати; соціальних гарантій працівниками, які підпадають під звільнення; погіршення стану охорони праці, зростання рівня виробничого травматизму; укладення колективних договорів.

Також йшлося про діяльність медичної та освітньої галузей, сфери соціального захисту та галузі культури в умовах децентралізації, включення представників профспілок до складу комісій з приватизації об’єктів державної власності.

Учасники засідання обмінялися думками з цих та інших актуальних питань, домовившись співпрацювати задля їх розв’язання.

Також прийнято рішення розпочати переговори із соціальними партнерами з узгодження норм і положень Територіальної угоди про регулювання соціально-економічних і трудових відносин в Тернопільській області на наступний термін.

За інформацією Тернопільської ОДА

Читайте також