ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
всі новини

Володимир Богайчук проводить співбесіди з керівниками закладів охорони здоров’я Тернопільщини

Нагадаємо, що згідно наказу №2 від 3.01.2020р. розпочато проведення співбесід згідно графіка, затвердженого УОЗ.

Співбесіди з керівниками закладів охорони здоров’я Тернопільщини проходять під керівництвом начальника управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимира Богайчука з метою визначення рівня готовності закладів охорони здоров’я області (вторинного, третинного рівнів) до модернізації медичної допомоги.

Напередодні, затверджено графік проведення співбесід з керівниками закладу охорони здоров’я області, головними бухгалтерами та працівниками, відповідальними за кадрову службу, а також комісію управління охорони здоров’я облдержадміністрації по проведенню співбесід та перелік питань для проведення співбесід.

Питання медицини Шумського, Монастириського, Лановецького, Бережанського, Козівського, Підгаєцького, Підволочиського, Кременецького та Заліщицького районів уже обговорено напередодні, 9 січня.

Сьогодні ж – доповідали керівники медустанов Теребовлянського, Гусятинського, Борщівського, Чортківського, Зборівського, Збаразького, Тернопільського та Бучацького районів.

Йшлося про модернізацію вторинної, третинної (спеціалізованої) медичної допомоги: автономізацію закладу (перетворення в комунальне некомерційне підприємство); комп’ютеризацію закладу, зокрема і кількість комп'ютерів у відділеннях амбулаторно-поліклінічної допомоги; кількість комп'ютерів у відділеннях стаціонару (без амбулаторно-поліклінічної допомоги); підключення до інтернету на всіх комп'ютерах/якщо підключення відсутнє, то коли планується; наявність медичної інформаційної системи (МІС); підключення закладу до центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я через обрану медичну інформаційну систему (МІС); наявність діючої ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики; кількість лікарів, які отримали кваліфікований цифровий підпис (КЕП/ЕЦП) тощо.

Деталізовано питання оптимізації кадрового забезпечення лікарняних закладів з врахуванням потреб населення у медичному обслуговуванні, враховуючи рівень захворюваності та відповідно до надаваних медичних послуг; питання забезпечення фондом оплати праці відповідно до спроможності бюджету на 2020 рік, погоджений керівництвом райдержадміністрації.

Окремо обговорено з співбесід з керівниками закладу охорони здоров’я області наявність необхідного медичного обладнання для надання медичних послуг та сформований пакет медичних послуг, які будуть профінансовані Національною службою здоров’я України.

Читайте також