ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
17:45, 08 травня 2023
Тернопільська обласна клінічна лікарня отримала гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Фундація Швеція-Україна». Завдяки шведським благодійникам в Україну доставили медичні препарати та обладнан..
15:04, 08 травня 2023
Щорічно 8 травня відзначають Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.
15:25, 07 травня 2023
Директорка департаменту охорони здоровʼя Тернопільської ОВА Ольга Ярмоленко взяла участь у навчанні «Лідери здоров'я громад».
всі новини

Під егідою Національної служби здоров'я України, фахівців НСЗУ та за участі УОЗ Тернопільської, Рівненської, Волинської, Львівської ОДА відбувся інформаційний захід

Про те, що зміниться у діяльності комунальних некомерційних підприємств медустанов та як, власне, це покращить надання медичних послуг пацієнтам у 2020 році йшлося на інформаційному заході під егідою Національної служби здоров'я України, фахівців НСЗУ та за участі УОЗ Тернопільської ОДА, зокрема і начальника управління охорони здоров'я ТОДА Володимира Богайчука.
Такий захід відбувся у конференц-залі КНП "Тернопільська університетська лікарня" Тернопільської обласної ради сьогодні, 23 січня, з керівниками департаментів та управлінь охорони здоров'я Рівненської, Волинської, Львівської областей, а також керівників ЛПЗ міста Тернопіль та області.
Загалом, інформаційний захід тривав у формі діалогу з питань впровадження програми медичних гарантій.
Куратором заходу виступила директорка Західного регіонального Департаменту НСЗУ Мар'яна Возниця.

Читайте також