ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Під егідою Національної служби здоров'я України, фахівців НСЗУ та за участі УОЗ Тернопільської, Рівненської, Волинської, Львівської ОДА відбувся інформаційний захід

Про те, що зміниться у діяльності комунальних некомерційних підприємств медустанов та як, власне, це покращить надання медичних послуг пацієнтам у 2020 році йшлося на інформаційному заході під егідою Національної служби здоров'я України, фахівців НСЗУ та за участі УОЗ Тернопільської ОДА, зокрема і начальника управління охорони здоров'я ТОДА Володимира Богайчука.
Такий захід відбувся у конференц-залі КНП "Тернопільська університетська лікарня" Тернопільської обласної ради сьогодні, 23 січня, з керівниками департаментів та управлінь охорони здоров'я Рівненської, Волинської, Львівської областей, а також керівників ЛПЗ міста Тернопіль та області.
Загалом, інформаційний захід тривав у формі діалогу з питань впровадження програми медичних гарантій.
Куратором заходу виступила директорка Західного регіонального Департаменту НСЗУ Мар'яна Возниця.

Читайте також