ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

З робочим візитом Тернопільщину відвідав Голова Правління ГО "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги" Василь Князевич

У рамках візиту сьогодні, 23 січня, він побував на двох комунальних некомерційних підприємствах Тернопільської облради - "Тернопільська обласна лікарня "Хоспіс" Тернопільської обласної ради та "Тернопільська обласна комунальна психоневрологічна лікарня", де він ознайомився із роботою лікувальних закладів, станом матеріально-технічної бази, специфікою фінансування медустанов, з основними показниками роботи паліативної служби хоспісу.

Під час зустрічі з керівництвом обох медустанов обговорено перспективи розвитку паліативу в області. Йдеться про розширення мережі хоспісних відділень на Тернопільщині.
Таке відділення планово відкрити і на базі "Тернопільської обласної комунальної психоневрологічної лікарні".

Читайте також