УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
15:20, 18 вересня 2020
Згідно з стандартами надання медичної допомоги оновленого національного протоколу надання медичної допомоги при COVID-19, особа, яка перебувала 14 днів на самоізоляції та немає жодного симптому COVID-..
14:01, 18 вересня 2020
Протокол розроблено фахівцями Міністерства та найкваліфікованішими спеціалістами в галузі охорони здоров’я. Загалом до протоколу повністю включено підходи щодо медикаментозної терапії та кисневої підт..
всі новини

Запрошують на конференцію «Представлення результатів грантової програми з розбудови закладів ПМД як Центрів передового досвіду»

Відбудеться конференція, присвячена результатам грантової програми проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», 19-20 лютого у Києві.

Мета заходу: представити, набутий у грантовій програмі, досвід розвитку закладу ПМД, впровадження нових підходів до управління та організації надання первинної медичної допомоги; обговорити плани закладів ПМД-учасників грантової програми у поширенні найкращих практик серед інших закладів охорони здоров’я.

Цільова аудиторія: представники Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби здоров’я України, Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові, Посольства Великобританії (UK embassy), Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», учасники грантової програми та представники закладів ПМД з різних регіонів України.

На конференції учасники дізнаються:

- як покращити навички ефективного управління незалежним медичним закладом

- як оптимізувати мережу районних закладів

- як залучити додаткові джерела фінансування (гранти, бізнес)

- як ефективно здійснювати фінансове планування у закладі за допомогою фінансових інструментів.

Детальна програма заходу: https://cutt.ly/urmxCcp

Увага! Кількість місць обмежена, тому буде відібрано 50 закладів ПМД з усієї України.  1-2 представники від одного закладу.

Щоб долучитися до конкурсу на участь у конференції, заповніть одну анкету від закладу до 30 січня 2020 р. https://bit.ly/36o2EWl

Читайте також