ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Облрада виділила 27 мільйонів гривень на потреби медичної галузі

Зокрема, десять мільйонів гривень буде направлено на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень.

Після консультацій та погоджень з депутатськими фракціями, бюджетною комісією Тернопільської облради, управлінням фінансів Тернопільської ОДА, виступу начальника фінансів Тернопільської ОДА Степана Скибиляка, внесено зміни до обласного бюджету на 2020 рік, якими передбачено виділити кошти сумою 27 мільйонів гривень на потреби медичної галузі.

Йдеться про придбання засобів індивідуального захисту та спецмедобладнання, зокрема апаратів штучної вентиляції легень. На забезпечення закупівлі комунальній установі «База спеціального медичного постачання» Тернопільської облради " виділено 10 мільйонів гривень.
3,5 млн грн. виділено КНП «Тернопільський обласний центр громадського здоров’я» Тернопільської облради на придбання програмного серверу.
Окрім того, позитивним стало вирішення ще однієї нагальної проблеми, що стосується реєстрації автомобілів швидкої допомоги «Renault Duster», які лікарі амбулаторій загальної практики – сімейної медицини області отримали ще в січні. Облрада виділила для цього чотири мільйони гривень та ще додатково – 100 тис. грн. – для отримання свідоцтв, номерних знаків та страхування медтранспорту, 10 млн – на поповнення резервного фонду.
Ці кошти для забезпечення даних завдань отримає КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Тернопільської облради.
За такі пропозиції щодо виділення коштів з вільних залишків обласного бюджету, які на сьогодні становлять 60 мільйонів гривень, проголосували тридцять п’ять депутатів облради.


Читайте також