ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
17:46, 27 березня 2023
Запрошуємо на Здорову прогулянку у суботу 1 квітня!
16:37, 23 березня 2023
Відбулась чергова сесія депутатів Тернопільської обласної ради. У ній взяла участь директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко.
15:41, 23 березня 2023
У департаменті охорони здоров’я відбулась нарада з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшко.
всі новини

МОЗ України провело селекторну нараду із управліннями та департаментами охорони здоров’я

Йшлося про готовність обласної системи охорони здоров'я до реагування на ситуацію з поширенням коронавірусу.

Представниками від управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА виступили: начальник управління Володимир Богайчук, заступники начальника управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Лідія Чайковська та Тетяна Скарлош, головний спеціаліст-терапевт управління охорони здоров'я ТОДА Лариса Матюк, експерт за напрямом «Анестезіологія» управління охорони здоров'я ТОДА Олег Ємяшев, головний спеціаліст-педіатр управління охорони здоров'я ТОДА Майя Голяк, головний спеціаліст із сімейної медицини управління охорони здоров'я ТОДА Марія Сельська, генеральний директор (головний лікар) КНП «Тернопільський обласний центр громадського здоров’я» Тернопільської облради Володимир Юровський, заступник директора (головного лікаря) КНП «Тернопільський обласний центр громадського здоров’я» Тернопільської облради Марія Павельєва, заступник начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ольга Ярмоленко, в.о. директора ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» Оксана Чайчук та генеральний директор (головний лікар) КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської облради Михайло Джус.

Окрім ряду питань, начальником управління Володимиром Богайчуком акцентовано увагу на проблемі дефіциту масок та деззасобів в аптечних мережах.
Повідомлено про планове надходження додаткових тестів на виявлення коронавірусної інфекції та медзасобів від Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), закупівлі за кошти резервів держбюджету, Світового банку та міжнародних організацій.
Вкотре наголошено на тому, що діагностика здійснюватиметься виключно у випадках, що відповідають епідеміологічному і клінічним визначенням хвороби, які, власне, відзначено в рекомендаціях ВООЗ.
Окрім того, учасники селекторної наради обговорили питання стану готовності обласної системи охорони здоров'я до реагування на ситуацію з поширенням коронавірусу та інші питання стосовно організаційних, медико-санітарних, лікувально-профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції.


Читайте також