ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Почесні консули Вірменії, Угорщини та Литви допомагають Тернопільщині у боротьбі з коронавірусом

Індивідуальні засоби захисту, а також препарати для лікування COVID-19 передали лікувальним закладам області почесні консули іноземних держав.

Нагадаємо, очільник області Володимир Труш закликав громадськість долучитися до спільної боротьби із новим небезпечним вірусом. Зокрема, відгукнулися й надали суттєву підтримку наші вірменські, литовські та угорські партнери.

Так, у рамках співпраці Почесний консул Республіки Литва у м. Тернопіль та Тернопільській області Ярослав Візняк передав бахіли, медичні шапочки, рукавиці та маски Монастириській районній лікарні, Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги та Почаївській районній лікарні.

Почесний консул Республіки Вірменія у м. Тернопіль та Тернопільській області Норік Геворкян передав Тернопільській університетській лікарні 67 упаковок препарату Норадреналіну Тартрат Агтан 2мг/мл без сульфітів (реєстраційне посвідчення МОЗ України № UA/4671/01/01). Крім того, 160 багаторазових костюмів індивідуального захисту Монастириській районній лікарні та ще 100 — Збаразькій районній лікарні.

Почесний консул Угорщини у м. Тернопіль та Тернопільській області Тетяна Чубак передала 10 тис. грн., а також засоби індивідуального захисту медичним працівникам Великогаївській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. У той же час заклади охорони здоров’я обласного центру отримали від консула респіраторні маски, антисептичні засоби,  бахіли, шапочки, рукавиці маски. 15 багаторазових костюмів індивідуального захисту, 2 екологічні бактерицидні лампи, 1 аналізатор крові, 1 ортопедичний ліфт, 2 хірургічних стільці та 4 медичні сумки.

За інформацією Тернопільської ОДА


Читайте також