ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

П'ять тисяч захисних костюмів передали сьогодні медзакладам Тернопільщини представництва українського комерційного банку ПУМБ та благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова»

Частину благодійного медичного вантажу спрямовано в інфекційне відділення КНП «Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» Тернопільської облради.
У цій лікарні, визначеній як заклад першої хвилі прийому хворих (відповідно до умов для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною інфекцією, а також безпечного розділення потоків та лікування пацієнтів, госпіталізованих з іншими діагнозами), приймають важкохворих на COVID-19 з усієї області.
На сьогодні заклад стовідсотково забезпечений засобами індивідуального захисту та медичними розхідними матеріалами.
За інформацією ТОДА
 
 

Читайте також