УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
21:57, 08 серпня 2020
Показник завантаженості ліжок даних закладів охорони здоров'я першої хвилі за добу по області знизився на 1,8%.
21:50, 08 серпня 2020
Госпіталізовано двадцять семеро осіб, зокрема шістьох дітей та одного медика. Загалом, госпіталізовано 464 осіб, зокрема 46 дітей та 25 медиків.
21:46, 08 серпня 2020
Про це повідомили прес-службу УОЗ в обласному Штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хво..
всі новини

Благодійники з Бельгії передали 9 наркозно-дихальних апаратів медичним закладам Тернопільщини

9 сучасних наркозно-дихальних апаратів отримала Тернопільщина. Апарати європейського виробництва, призначені для проведення інгаляційної анестезії у пацієнтів - як дорослих, так і дітей.

Вони виконують також ті функції, що й апарати штучної вентиляції легень. Завдяки великому переліку опцій їх можна буде використовувати під час хірургічних операцій різної складності після завершення COVID-19.

Про це повідомлено сьогодні, 8 травня, під час робочої зустрічі голови Тернопільської ОДА Володимира Труша з Ігорем Вітеньком та Іваном Тарном.

Апарати придбано завдяки Ігорю Вітеньку та Івану Тарну. До слова, п.Ігор є уродженцем Тернопільщини, який проживає вже 20 років у Бельгії. Вже неодноразово вони доставляли медичне обладнання на Тернопільщину. Але в час карантину це було набагато важче. Та щире бажання допомогти закладам області у нелегкий час боротьби з коронавірусною інфекцією допомогло досягти мети. Долучилися до ініціативи й інші благодійники.

«Спочатку різні організації скептично ставилися до нашої ідеї, і навіть не вірили, що зараз можна придбати таке дороге обладнання. Згодом почали допомагати, збирати кошти. Але  ми мали дуже мало часу. Діяти було треба негайно, тому я ще оформив позику у банку, і тільки тоді вдалося викупити ці апарати. Сподіваюся, воно допоможе врятувати не одне життя», - зазначив Ігор Вітенько. 

. «Ми бачимо, як боротьба з пандемією коронавірусу об`єднує не лише представників місцевого бізнесу, а й наших партнерів з-за кордону. Ми отримали обладнання експертного класу, яке мають лише деякі заклади охорони здоров`я України. Приємно, що наші благодійники навіть в Бельгії переймаються проблемами нашого краю і допомагають нам. Сподіваюся, що  разом нам вдасться втілити в життя ще багато проектів», - зазначив Володимир Труш.

Наркозно-дихальні апарати вже відправлено у медичні заклади області, які визначені для госпіталізації хворих на COVID-19.
 


Читайте також