ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:57, 03 серпня 2022
Через військову агресію російської федерації багато українців змушені були змінити місце проживання. Частина – втратили зв’язок з сімейними лікарями через свій від'їзд або від’їзд лікаря.
12:43, 03 серпня 2022
Людям з інвалідністю під час дії воєнного стану не потрібно повторно проходити медико-соціальну експертизу, щоб продовжити довідку про інвалідність.
15:08, 08 липня 2022
В Україні дозволили одночасно вводити вакцини проти COVID-19 та вакцини проти інших інфекційних хвороб дітям від 12 років та дорослим. Це рішення затверджено наказом #МОЗ № 1067 від 20 червня 2022 р. ..
всі новини

Проінспектувала лікарню та розповіла про ситуацію із захворюваністю в області - візит на Тернопільщину Ірини Микичак. ВІДЕО

Тернопільщину з робочим візитом відвідала заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак. Із представниками обласної влади обговорювали медреформу та фінансове забезпечення галузі. У МОЗ кажуть, головне завдання другої хвилі реформи – зробити медицину в Україні безкоштовною.

Першою перевірили Тернопільську обласну університетську лікарню. Адже саме цей медичний заклад в рамках другої хвилі медичної реформи у квітні отримав найбільше грошей в на,шій області – понад 14 мільйонів гривень.

Аналізували і ситуацію з коронавірусом. На рівні України наша область четверта за кількістю хворих. Попри це, летальних випадків не багато – близько двох відсотків.

На зустрічі з Іриною Микичак голова облдержадміністрації Володимир Труш запевнив, що на Тернопільщині медики, отримали обіцяні 300 відсотків доплат від уряду та кошти з місцевих бюджетів. З його слів – всі гроші лікарні області вже отримали. В тому числі, і з місцевих бюджетів.

Також в рамках програми медичних гарантій лікарні Тернопільської області. У міністерстві охорони здоров’я кажуть, це далеко не останній візит на Тернопільщину в рамках реформи, адже попереду галузь чекає ще багато змін.

 

За інформацією – Думич Каріни, Т1 Новини


Читайте також