ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

14 медичних закладів Тернопільщини отримали благодійну допомогу від великого бізнесу

Тернопільщина продовжує отримувати благодійну допомогу від великого бізнесу. 14 травня представники акціонерного товариства «Укргазвидобування» передали для нашої області УЗД-апарати, монітори пацієнта, рентген-апарат та захисні костюми.

Благодійну допомогу розподілили між 14 лікувальними закладами області, які приймали першу хвилю надання допомоги хворим на COVID-19.

«Компанія разом з Міністерством охорони здоров’я України, обласними державними адміністраціями сформували список того, що є найнеобхіднішим. Обладнання дуже дороге і високоякісне, тому ми щиро вдячні за підтримку», - наголосив начальник управління охорони здоров`я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук.

Зокрема, Почаївська районна комунальна лікарня отримала сучасний рентген-апарат, УЗД-апарат, монітори пацієнта.

«Зараз у нашому медичному закладі перебувають 32 пацієнти, які щоденно потребують кваліфікованої медичної допомоги. Від благодійників ми отримали сучасний  цифровий рентген-апарат, який допоможе виявляти різні важкі патології у пацієнтів. Він повністю відповідає поточним потребам госпіталю та, коли ми переможемо недугу, він буде так само необхідним для роботи лікарів.  До цього ми використовували прилад, придбаний ще у 70-тих роках минулого століття», - зазначив головний лікар Почаївської районної лікарні Богдан Кучер.

Нагадаємо, закупівлю обладнання та засобів захисту здійснила група «Нафтогаз України» за підтримки Офісу Президента та Міністерства охорони здоров'я.

За інформацією Тернопільської ОДА


Читайте також